Izolacje Autochłodnicze

Transport chłodniczy jest jednym z nieodłącznych elementów współczesnego świata - zapewnia bezpieczny przwóz żywności w kontrolowanych warunkach od przysłowiowego „pola” poprzez zakłady przetwórcze, aż na półki sklepów, gdzie zostaje zakupiony przez nas, czyli konsumentów.

Zabudowa izotermiczna wykonywana przez  firmę KLIMORS realizowana jest według naszej technologii i projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie dostosować naszą zabudowę chłodniczą do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Po co mi autochłodnia?

Żywność przewożona oraz przechowywana  w niektrolowanych temperaturach bardzo łatwo psuje się, pogarszają się jej cechy organoleptyczne (smak, zapach, wygląd, barwa) w skutek zachodzących zmian mikrobiologicznych i biochemicznych. Aby zapewnić konsumentom produkty o jak najkorzystniejszych właściwościach należy transportować je w temperaturze zbliżonej do 0°C którą uzyskuje się montując w izotermach agregaty chłodnicze o odpowiedniej mocy, inwidulanie dobrane przez firmę Klimors do danego przypadku. Niska temperatura powstrzymuje rozwój drobnoustrojów oraz spowalnia zmiany chemiczne i enzymatyczne zachodzące w produkcie spożywczym.

 

Jak to robimy?

 

Do uzyskania odpowiedniej izolacyjnośći cieplnej w wykonywanych przez nas izoterminczych środkach transportu wykorzystujemy jedynie sprawdzonę produkty renomowanych producentów.

Poszycie ścian i dachu wykonane w technologii warstwowej izolowane materiałem STYROFOAM LB-X  30 mm

Drzwi tylne i boczne wykonane z laminatu izolowane włókniną izolacyjną

 

 

 

 

 

 

Sufit i ściany wykończone laminatem Glasliner - tworzywo wykonane z żywic poliestrowych wzmocnionych włóknem szklanym, które spełnia rygorystyczne warunki SANEPIDU oraz  jest łatwy w czyszczeniu i odporne na zabrudzenia.

Podłoga izolowana STYROFOAM LB-X wykończona wylewką antypoślizgową samopoziomująca Marothaan w kolorze szarym z różnymi stylami wykończenia:gładki, antypoślizgowy, chropowaty i inne;

 

 

'

 

narożniki przypodłogowe wewnętrzne aluminiowe;

listwy ochronne i do mocowania ładunku;

punkty świetlne LED;

punkty mocowania ładunku;

zabudowa w kolorze białym;

oświadczenie PZH na użyte materiały;

tolerancja wykonania zabudowy +/- 2%;

oraz wiele dodatkowych opcji ustalanych indywidualnie z klientem.

   

 

 

 

 

  Zabudowa chłodnicza do transportu

  Kontakt w zakresie chłodnictwa transportowego

  Rafał Guzy

  (+48) 33 819 40 00 wew.44

  (+48) 662 130 799

  r.guzy@klimors.pl

   

  Przemysław Nowak

  (+48) 33 817 45 98 wew.45

  (+48) 662 134 604

  p.nowak@klimors.pl  Formularz kontaktowy

  Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." (dawniej: KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k.) z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.   
   
  Życzymy udanych zakupów
  pozycjonowanie stron bielsko