Serwis i przegląd agregatów

Zapewniamy kompleksową opiekę serwisową i wymianę potrzebnych części. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich typów i marek agregatów chłodniczych w tym naczepowych. Oferujemy szereg usług serwisowych i konserwacyjnych. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i w każdej chwili służymy profesjonalnym doradztwem i fachową obsługą.

Standardowy zakres przeglądów okresowych agregatów chłodniczych:

 • sprawdzenie szczelności układu;

 • sprawdzenie przewodów, ich połączeń, mocowania i prowadzenia;

 • sprawdzenie ilość czynnika chłodniczego w układzie;

 • sprawdzenie funkcjonowanie presostatów wysokiego i niskiego ciśnienia;

 • czyszczenie parownika oraz skraplacza agregatu;

 • sprawdzenie instalacji elektrycznej i automatyki;

 • wymianę filtrów.

Firma KLIMORS zachęca swoich klientów do regularnego wykonywania przeglądów agregatów chłodniczych w ten sposób zapewniają sobie Państwo bezawaryjne działanie układów chłodniczych na długie lata.

 

  Zabudowa chłodnicza do transportu

  Kontakt w zakresie chłodnictwa transportowego

  Rafał Guzy

  (+48) 33 819 40 00 wew.44

  (+48) 662 130 799

  r.guzy@klimors.pl

   

  Przemysław Nowak

  (+48) 33 817 45 98 wew.45

  (+48) 662 134 604

  p.nowak@klimors.pl  Formularz kontaktowy

  Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." (dawniej: KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k.) z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.   
   
  Życzymy udanych zakupów
  pozycjonowanie stron bielsko