Izolacje Autochłodnicze - Mobilme kontenery chłodnicze

Niewątpliwą zaletą kontenerów chłodniczych jest ich mobilność, dzięki której koszty zakupu oraz serwisowania są znacznie niższe w porównaniu ze standardowymi zabudowami chłodniczymi. Ponadto urządzenia można w łatwy sposób zamontować w pojeździe i podłączyć do zasilania elektrycznego. Monitorowanie temperatury a także możliwość przechowywania danych to kolejne atuty kontenerów chłodniczych. Produkowane są w technologii formowania rotacyjnego zgodnie z najwyższymi standardami stanowią kwintesencję doskonałej jakości.

Zastosowanie chłodni mobilnych:

 • drobnych producentów żywności lub dystrybutorów żywności wysokiej jakości do bezpośredniego transportu do wybranych sklepów lub restauracji;

 • przemysł spożywczy do demonstracji żywności przez przedstawicieli handlowych;

 • firmy świadczące usługi dostawy do domu;

 • firmy cateringowe i bankietowe;

 • firmy wynajmujące samochody dostawcze;

 • firmy vendingowe do codziennego uzupełniania zapasów w swoich automatach chłodniczych;

 • firmy logistyczne do przewozu różnego typu produktów mieszanych;

 • dystrybutorów żywności do transportu produktów wymagających różnych temperatur;

 • farmaceutyczne firmy logistyczne do transportu szczepionek, leków;

 • wyspecjalizowane firmy zajmujące się transportem krwi pobranej w lokalnych laboratoriach do centralnych laboratoriów;

 • agencje krwi do transportu zebranych worków krwi lub osocza;

 • siły zbrojne – korpus medyczny i logistyczny oraz organy zarządzania kryzysowego.

 

  Zabudowa chłodnicza do transportu

  Kontakt w zakresie chłodnictwa transportowego

  Rafał Guzy

  (+48) 33 819 40 00 wew.44

  (+48) 662 130 799

  r.guzy@klimors.pl

   

  Przemysław Nowak

  (+48) 33 817 45 98 wew.45

  (+48) 662 134 604

  p.nowak@klimors.pl  Formularz kontaktowy

  Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." (dawniej: KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k.) z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.   
   
  Życzymy udanych zakupów
  pozycjonowanie stron bielsko